masalbahcesirezervasyon

Masal Bahçesi, sadece çiftler ve fotoğrafçıların kullanabildiği, dışarıdan başka kimsenin giremediği, çekimler için oluşturulmuş özel bir bahçedir. Halka açık değildir.

Yuvacık Barajı üzerinde, İzmit’e (Outlet Center’dan) 40-45dk. mesafededir.)

Ücretlendirme ve rezervasyon;

Masal Bahçesi rezervasyonlara göre açılmaktadır, sürekli açık değildir.  Yoğunluğa engel olmak için, aynı saat aralığına belirli sayıda çekim alındığından MUTLAKA önceden kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

Bahçe kiralama: Masal Bahçesi’nin iki saate kadar kullanım ücreti 200 TL‘dir. Kalabalık alanlarda olduğu gibi çekim sırasında sürekli sıra beklemeniz gerekmediği için bu süre genelde yeterli olmaktadır. Daha uzun süre çekim yapılmak istenmesi durumunda, her saat dilimi için 100 TL eklenmektedir.

*Bahçe içerisindeki dekorlara dönem dönem yenileri eklenmekte, nadiren de olsa yıprananlar kaldırılmaktadır. Özellikle istediğiniz bir dekor varsa, gelmeden teyit ediniz.

Masal Bahçesi’nin avantajları ve diğer yerlerden farkı nedir?

  • Bahçede, halka açık alanlarda olmayan konsept dekorlar bulunmaktadır.
  • Özel bir bahçe olduğu için, dışarıdan işi olmayan hiç kimse giremez, para isteyen, yolunuzu kesen, rahatsız eden hiç kimse ile karşılaşmazsınız.
  • Çekim sırasında kadrajınıza giren insan kalabalıklarını bekleyip vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız, halka açık alanlara göre daha çok fotoğrafa sahip olursunuz.
  • Halka açık alanlarda olmayan, Çiftlerin giyinebileceği özel bir alan mevcuttur.

Bahçe İle İlgili Kurallar ve Bilinmesi Gerekenler;

  • Çekim sırasında bahçe içerisinde kalabalığı engellemek adına, çiftlerin yanında üç kişiden fazlasının BULUNMAMASINA izin veremiyoruz.(aynı saatte yoğunluk yoksa esneklik sağlanır)
  • Çiftin beraberinde gelen arkadaşlarının, bahçe içerisinde kendi kendilerine çekim yapmaları KESİNLİKLE yasaktır.
  • Bahçe içerisine çöp vs. bırakmamanız rica olunur.

Programınızda aksaklık yaşanmaması için lütfen kuaför hazırlıklarını en az 4 saat sürecek şekilde, yolu ise İzmit Merkez’den 45-50 dk. sürecek şekilde planlayınız.